Pieczenie i zaczerwienienie wejścia do pochwy

Witam, zwracam sie z prosba o pomoc, odczuwam silne pieczenie i zaczerwienienie wejszia do pochwy obecnie jeswtem za granica i tu ciezko z lekarzami, mialam robione badania na infekcje wynik byl negatywny usg tez wszystko ok dostalam krem do smarowania i na tym sie zakonczylo badanie. Dopiero za miesiac bede w Polsce. Więc co to moze byc? Jak mam sobie z tym radzic jeszcze miesiac?

Lek. Tomasz Budlewski

Objawy wskazują na infekcję. Bez badania lekrskiecgo ciężko jest coś więcej powiedzieć proszę koniecznie udać się do lekarza ginekologa.