Pieczenie języka a czyszczenie szczoteczką do zębów

Witam, Od jakiegoś czasu mam uczucie pieczenia języka, są na nim takie jakby plamy , może przebarwienia. Ostatnio czyściłam język szczoteczką do zębów, ale od strony którą myje się zęby. Może to od tego ? Co mogę z tym zrobić?

Witam!
Pieczenie języka nie powinno być spowodowane jego czyszczeniem,gdyż to jest jeden ze wskazanych zabiegów higienicznych. Raczej to jakiś stan zapalny,którego powody mogą być różne...od niedoborów witaminowych po infekcję,ale to powinien określić lekarz!
Pozdrawiam.