Pieczenie języka, bolesność klatki piersiowej a USG węzłów chłonnych

Co oznacza wynik USG wezlow.W ok nadobojczykowej prawej widoczny prawidlowy z symetryczna rdzenna i korowa Wezel dl7mm.Ok nadoboczykowa lewa i obie podobojczykowe bez zmian. Mialam robione morfologię z rozmazem glukozę TSH mocznik kwas moczowy amylaza alat apast ok ob 6 CRP 3.USG brzucha i RTG klatki dobre.dokucza ją mi bóle w klatce powyżej piersi zazwyczaj wieczorem czasem bola kości .temperatura w 36.6 rano 36.8-37.1 po polu dniu ok 22 36.6 poza tym czuje pieczenie języka i język zloty

Renata GrzechociĹska

Wskazana jest wizyta u lekarza rodzinnego, który pokieruje dalszym postępowaniem.