Pieczenie końcówki języka po pocałunku

Witam! Odczuwam pieczenie końcówki języka, jak po oparzeniu. Czy może to być jakaś infekcja w wyniku długo trwającego głębokiego pocałunku? Pocałunek miał miejsce dwa tygodnie temu, po ok. 1.5 tygodnia zacząłem odczuwać delikatne pieczenie czubka języka. Dodatkowo po bokach języka pojawiły się czerwone kropki. Sytuacja trwa już ok. 5 dni. Dziękuję i pozdrawiam

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Jak najbardziej jest to możliwe, choć nie jest konieczne jakiekolwiek leczenie.