Pieczenie końcówki penisa po przygodnym seksie

Witam!Od ok 5 dni piecze mnie końcówka penisa. 3 dni przez tym jak zaczęło mnie piec miałem kontakt seksualny przygodny ale z kondomem. Nie mam żadnych krost na penisie ani wkoło a nawet mnie nie swędzi, tylko końcówka prącia. Jak oddaję mocz jest tak samo ani więcej nie piecze ani mniej. W dzień kiedy współżyłem z dziewczyna skończyłem brać antybiotyk Doksycykline. Byłem wczoraj u dermatologa-wenerologa i stwierdziła, że nic nie widac. Przepisała Fluconazole 1 dawke i Pimafucort, nic nie dało.

Lek. Marta Gryszkiewicz

Dopiero rozpoczął Pan leczenie. Proszę dać zadziałać lekom. Cierpliwości.
Jeśli objawy nie ustąpią po kilku dniach od rozpoczęcia farmakoterapii wtedy należy kontynuować diagnostykę