Pieczenie łechtaczki i swędzenie w ciąży

Witam, mam okrutny problem w ciąży (obecnie 39tc) od okolo 2 miesiecy borykam się naprzemiennie z: -pieczeniem łechtaczki -kłuciem łechtaczki -bolesciami w pochwie -okropnym swedzeniem -gestymi blado zoltymi uplawami czasem z grudkami -pchnięciem warg sromowych -chrostkami na wargach sromowych (w kolorze skóry) Mieszkam w NL,nie robia tu badania gin., położne z moich opowiesci wywnioskowaly ze to wszystko jest ok. Jest mi lepiej po nystatynie ale nie przechodzi.Czy to normalne w ciąży?

Lek. Tomasz Budlewski

konieczne jest badanie lekarskei aby moc cos więcej powiedzieć. objawy moga wskazywac na infekcje.proponuję udac się do lekarza ginekologa.