Pieczenie łydek od stopy do kolana

Dobry wieczór Od długiego już czasu odczuwam pieczenie łydek od stopy do kolana .Czasami bolą mnie też kolana bardzo meczy mnie to rano ,dopóki nie wstanę z łożka.Wykonane USG żył i tętnic w porzadku. badanie na przewodzenie w nerwach strzałkowych i łydkowych też w normie ,neurolog powiedział że nie ma się do czego przyczepić. Nie wiem jakie badania powinnam jeszcze wykonać ale dokucza mi to coraz bardziej, w ciągu dnia pojawia sie mrowienie .Dodam że obrzęków nie ma.kręgosłup mnie też nie boli

Lek. Tomasz Budlewski

konieczne jest badanie lekarskie aby moc coś wiecej powiedziec. proponuję udąc się do lekarza rodzinnego, po przeanalizowaniu wykonanych już badań bedzie mozna okreslic odpowiednie dalsze postępowanie.