Pieczenie na szczycie cewki moczowej podczas oddawania porannego moczu

Witam pojawiły się u mnie problemy z oddawaniem moczu. Co dziennie ale wyłącznie przy pierwszym oddawaniu moczu strasznie piekło mnie na szczycie cewki moczowej, czasami w gruczole krokowym do tego ból z prawej strony brzucha. Zgłosiłem się do lekarza. Zalecił badania moczu i bob krwi. Krew nic nie wykazała za to w moczu miałem pojedyncze białe krwinki i bakterie. Brałem furagin przez 2tyg dwa razy dziennie i smarowałem penisa clotrimazolem ponieważ podejrzewałem grzybice. wizytę mam za 2 tyg

Lek. Daniel Lewczak Urolog

Proszę zgłosić się do lekarza i kontynuować diagnostykę. Objawy nie są niepokojące ale diagnostykę należy doprowadzić do końca
pozdrawiam