Zapytaj lekarza

1 , 0 1 6 , 7 0 3

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Pieczenie oczu a kosmetyki

Witam od dłuższego czasu mam problem z oczami a mianowicie pieką,przy tuszowaniu górnych rzęs odczuwam ból jakbym miała tam piasek, są wysuszone oraz od czasu do czasu pojawiają się jęczmienie. Używam odżywkę do rzęs już od roku i nie miałam wcześniej żadnych dolegliwości więc nie wiem co może być przyczyną.Co to może być i jakie leki bez recepty mogę kupić?
KOBIETA, 18 LAT ponad rok temu
Tomasz Budlewski
79 poziom zaufania

być może jest to uczulenie na kosmetyki. Proszę koniecznie udać się do lekarza okulisty, po badaniu będzie można określić odpowiednie dalsze postępowanie.

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety
Ważne tematy