Pieczenie oczu przy przebywaniu na świeżym powietrzu

Witam od paru miesięcy kiedy wyjdę na dwór to na drugi dzień strasznie pieką mnie oczy oraz mam spuchnięte a kiedy jestem w domu i nigdzie nie wychodzę to nie pieką mnie lecz są spuchnięte nadal ale nie aż tak kiedy wychodzę na dwór. Stosowałam już bardzo wiele na to metod używałam różnych kremów, schłodzone łyżeczki itd lecz to nie pomaga bardzo proszę o odpowiedz co to mogło by być takiego i jak mam dalej to leczyć.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane objawy najpewniej mają podłoże alergiczne lub infekcyjne. Sugeruję konsultację ze specjalistą okulistą, który zbierze wywiad, zbada Panią oraz wdroży właściwe leczenie.