Pieczenie okolic intymnych i gęsty śluz w pochwie

Witam .. Mam takie pytanie od 2 dni mam pieczenie w miejsu intymnym oraz dzisiaj zauwazylam bardzo gesty sluz w pochwie a mozna nawet to okreslic ze jest to tak jakby skorka zluszczona ..kolor ma taki bialy moza powiedziec nawet ze jak snieg .. Pieczenie przypuszczam ze jest to uczulenie na lateks zadko kiedy uzywam z partnerem prezerwatyw lecz za kazdym razem jak mam z prezerwatywami stycznosc mam pieczenie ale tym razem jest to duzo intensywniejsze .. Prosze o pomoc nie mam pojeciaskadten sluz

Lek. Magdalena Pikul

Witam. W opisanym przypadku nie można wykluczyć infekcji dróg rodnych (np. o etiologii grzybiczej). Proszę zgłosić się do poradni ginekologicznej.