Pieczenie okolic odbytu a hemoroidy

Witam, często podczas kąpieli zdarza mi się, że podczas podmywania szczypią mnie okolice kości ogonowej, tak jakby tam była jakaś rana. Dodam, że od paru lat mam hemoroidy, jednakże od pewnego czasu dość uśpione. Czy powinienem się martwić tym pieczeniem w okolicy kości ogonowej? Czy może to być coś poważnego i co w takiej sytuacji zrobić?

Piotr Pilarski

Na podstawie opisu nie można określić co jest przyczyną Pana dolegliwości. Sugeruję wizytę u lekarza rodzinnego.