Pieczenie okolicy odbytu podczas oddawania stolca

Mam problem.Przy oddawaniu stolca czuje lekkie pieczenie blisko wyjścia,tam wewnatrz.Nie jest to mocny ból.Przy podtarciu widać plamki krwi na papierze,o co tu moze chodzić? Na "hemoroidy" mi to nie wyglada,bo nie boli mnie pupa wgl jak siadam czy cokolwiek. może to podrażnienie wewnątrz tylko ? Dodam,że kiedy chciałam odbyć stosunek "analny" to o mało nie wyskoczyłam se skóry 2tygodnie temu....

Piotr Pilarski

To może być szczelina odbytu. Konieczna jest wizyta u lekarza rodzinnego.

Pozdrawiam.