Pieczenie oraz zaczerwienienie w strefie intymnej

Witam . Mam taki problem. Od jakiś 3 dni mam dziwne uczucie pieczenia w strefie intymnej. Pojawiło się zaczerwienienie. Mam 14 lat i nie wiem co robić.
14 LAT ponad rok temu

Witam, Proszę stosować delikatny płyn do higieny intymnej w czasie kąpieli, niezbyt natarczywie myć tą okolicę. W aptece bez recepty kupić: Borasol i przemywać płatkiem do demakijażu 3xdziennie, Maść Hydrocortison i smarować okolice 2xdziennie. Jeśli objawy nie ustąpią w ciągu 7 dni lub po ustąpieniu nawrócą w krótkim czasie należy skontaktować się z ginekologiem. Pozdrawiam