Pieczenie, palenie i drętwienie w nodze i pod pachą

Badanie kręg.L-S wykonano w sekwencjach SE i TSE w obrazach T1,T2zależnych,w płaszczyznach strzałkowych i poprzecznych. Badanie uwidoczniło;spłycenie lordozy lędźwiowej, poza tym odc L-S kręg prawidłowy w badaniu.Kanał kręgowy bez cech stenozy.Stożek rdzenia o prawidł.sygnale. Co mi jest jeśli nie czuję w całej lewej nodze ani ciepła ani zimna tylko pieczenie,palenie,drętwienieZ?Takie same objawy mam pod lewą stopą tuż przy palcach. Dodam tylko że cukrzycę, tarczycę i nerki miałam badane i ok.

Objawy nie mają prawdopodobnie raczej żadnego związku z kręgosłupem. Bóle mają charakter neuropatyczny. Objawowo można włączyć np. karbamazepinę. Konieczne jest badanie EMG. Objawy mogą sugerować uszkodzenie nerwu? korzenia?