Pieczenie penisa po stosunku

Dzien dobry,po stosunku moj partner skarzy sie na pieczenie penisa,dodam ze moj wczesniejszy partner tez skarzyl sie na to.ja od 10 lat przyjmuje lek od padaczki keppra,czy on moze powodowac taka reakcje,czy moze on powodowac ze moj sluz podraznia?bylam u dermatologa wykluczyl grzybice.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Istnieje znikome prawdopodobieństwo, iż przyjmowany lek powoduje swędzenie członka u partnera. Taki stan może być spowodowany infekcją lub podrażnieniem. Jeśli dolegliwości będą nawracały to konieczna będzie wizyta u lekarza.