Pieczenie penisa po współżyciu a przyjmowanie tabletek

Witam, od pewnego czasu zazywam tabletki yasminelle. Mój partner skarży się ostatnio dosyć często ze po wspolzyciu czuje ból a raczej pieczenie penisa. Mam obawy ze to może właśnie tabletki mają taki wpływ na niego. Nie wiem czy to może być przyczyną. Zastanawiam się czy udać się z tym do lekarza. Proszę o poradę.

Witam, nie pisze Pani czy to pieczenie dotyczy skóry prącia, czy cewki (jakby wewnątrz prącia). W pierwszym przypadku nie jest to związane z prostatą, w drugim może być. Ale.. czy tak czy owak...nie prowadzono badań nad wpływem zażywanych doustnych środków antykoncepcyjnych na odczucia partnerów seksualnych, niemniej zdrowy rozsądek sugeruje, że taki wpływ w wymiarze znamiennych skutków klinicznych nie istnieje. Można spróbować na jakiś czas odstawić / zmienić tabletki, przejść na jakiś inny sposób antykoncepcji i przekonać się jak wygląda sytuacja. Pozdrawiam RH