Zapytaj lekarza

1 , 0 2 6 , 7 3 1

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Pieczenie po stosunku podczas oddawania moczu i problem z erekcją u 20-latka

Witam , mam 20 lat ,od miesiaca mam problem , zaczęło się o wiele wcześniej ale rzadko i nie boleśnie a raczej irytująco , piekło po stosunku gdy oddawałem mocz ,musiałem przeć na pęcherz jednak te objawy miałem tylko po stosunku i też nie za każdym razem. Teraz od miesiąca ponad pieczenie kłucie wyciek i niemożliwa erekcja (okropny ból u nasady prącia) brałem doxycykline przez 10 dni pomogła na 2 dni , teraz proxacin (na razie nic) posiem ujemny w moczu tylko Leukocyty 70-100 białko 52,0.Pomocy
MĘŻCZYZNA, 20 LAT ponad rok temu

Morwa biała - idealna dla diabetyków i chorych na nerki

Morwa biała została przywieziona do Polski w latach pięćdziesiątych jako przysmak jedwabników. Jednak dopiero po latach doceniono jej zdrowotne właściwości. Wyciąg z owocu morwy działa przeciwbakteryjnie i odrobacza nasz organizm. A picie ekstraktu z liści morwy osłabia tworzenie się neurotoksycznych związków, które odgrywają znaczącą rolę w powstawaniu choroby Alzheimera. Morwa powoduje ograniczenie wchłaniania cukrów ? zmniejsza więc produkcję tłuszczu i odkładanie się tkanki tłuszczowej. Wyrównuje też poziom cukru we krwi, dlatego jest polecana diabetykom. Owoce morwy mają działanie przeciwgorączkowe i moczopędne. Podobnie jak jeżyny zawierają cukry, witaminy i minerały, dlatego warto je pić przy anemii, przeziębieniach, miażdżycy i chorobach nerek.

Niestety infekcje układu moczo-płciowego bywają oporne w leczeniu. Być może posiew nasienia oraz powtórzenie badania na posiew moczu byłyby celowe. Proponuję kontynuowanie leczenia, w razie utrzymywania sie objawów rozważenie konsultacji internisty nefrologa. Pozdrawiam. Poznań.

Specjalista psychiatrii i seksuologii z wieloletnim doświadczeniem w tych dziedzinach. Pełnił funkcję Konsultanta Regionalnego Medycyny Seksualnej. Członek założyciel Polskiego Towarzystwa Terapeutycznego oraz członek Polskiego Towarzystwa Seksuologicznego, Polskiego Towarzystwa Medycyny Seksualnej, Europejskiego Towarzystwa Medycyny Seksualnej i Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety
Ważne tematy