Pieczenie po wszczepieniu rozrusznika serca

Moja mama ma 80 lat, ma rozrusznik od miesiąca czuje pieczenie, gorąco na brzuchu i na plecach. Pojawia się nagle i równie nagle znika. Na skórze nie ma żadnych oznak zaczerwienienia. Wszystko zaczęło sie od delikatnego pieczenia w okolicy lędźwi potem brzucha i idzie coraz wyżej. Chciałabym się dowiedzieć co to może być. Proszę o odpowiedz.

Witam! Opisane zmiany nie są swoiste i wymagają przeprowadzenia bezpośredniego badania klinicznego. Proszę zgłosić się do lekarza POZ.