Pieczenie pochwy podczas stosunku u 20-latki

Witam, od dłuższego czasu bardzo piecze mnie pochwa podczas stosunku. 1,5 msc temu miałam usuwana przegrodę pochwy, ale to na pewno nie to bo już się zagoilo... lekarz wypisał mi macmiror bo był lekki stan zapalny ale skończyłam leczenie i wraz mnie piecze... jaka może być tego przyczyna? Kilka miesięcy temu miałam tez incydent ze po stosunku zaczęłam krwawić i miałam/mam uraz i trochę się boje powtórki z rozrywki ponieważ wylądowałam w szpitalu wtedy... co zrobić żeby znowu cieszyć się seksem jak kiedyś?

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Przyczyn może być wiele, rozpoczynając od infekcji. Proszę udać się na konsultację do ginekologa. Pozdrawiam.