Pieczenie pochwy, wydzielina z krwią: Co to może oznaczać?

Witam.
Mam 21 lat i jeszcze nie rozpoczęłam współżycia seksualnego. Nie odczuwam różnicy między tzw dniami suchymi i mokrymi. Cały czas pojawia się wydzielina. Byłam już u pani ginekolog i stwierdziła lekką infekcje, przepisała lek dopochwowy, ale nic się nie poprawia. Ponadto po ostatniej miesiączce (trwała 5 dni, miesiączki są bardzo bolesne) pojawia się wydzielina z krwią oraz pieczenie przy wejściu do pochwy. Czego może być to oznaką?

21 LAT ponad rok temu

Witam serdecznie,
Pieczenie pochwy najprawdopodobniej jest oznaką toczącego się w tej okolicy stanu zapalnego. Być może lek, który Pani otrzymała nie jest skuteczny. Istnieje możliwość również reakcji uczuleniowej na przyjmowany lek. Wydzielina z krwią  może być końcówką miesiączki. Powinna Pani ponownie udać się na wizytę do ginekologa.
Pozdrawiam