Pieczenie podczas oddawania moczu i swędzenie wewnątrz pochwy a opóźnienie w przyjęciu tabletki antykoncepcyjnej

Witam, od 4 dni czuje pieczenie w oddawaniu moczu i nieustanne swędzenie wewnątrz pochwy, dodatkowo zdarza czasem przy oddawaniu moczu boli mnie to i zauważyłam lekkie krwawienie. Nie wiem z skąd to sie wzieło, ponieważ nie mam żadnych brzydkich upławów, ani niczego z wyglądu nie pokojącego. Natomiast biore tez tabletki anty i miałam okres 4 kwietnia gdzie nie wziełam tabletki dopiero dnia 6 wziełam pierwsza tabletkę, (zawsze brałam z pierwszym krwawieniem) czy moze to mieć coś z tym wspólnego?

Piotr Pilarski

Raczej nie. Myślę, że przyczyną może być zakażenie. Sugeruję wizytę u ginekologa.

Pozdrawiam.