Pieczenie podczas oddawania moczu po każdym stosunku u 25-latki

Witam, od jakiegoś czasu po każdym stosunku strasznie piecze mnie przy oddawaniu moczu, chodze co chwile do wc ale oddaje mocz po kilka kropelek z wielkim bólem, dodatkowo dziś pojawiła się krew w moczu, jest mi gorąco, poce się, co to może oznaczać? przy poprzednich razach ginekolog przepisywal mi globulki, ale problem powraca....proszę o pomoc.

Lek. Marta Gryszkiewicz

Ma Pani prawdopodobnie infekcje w drogach moczowych. Powinna się Pani zgłosić do lekarza rodzinnego i wykonać badanie ogólne moczu. Lekarz zleci odpowiednie leczenie, na podstawie uzyskanego wyniku laboratoryjnego.