Pieczenie podczas ściągania napletka i nieprzyjemny zapach penisa a grzybica

Mam 17 lat i od tygodnia czuje podczas zwodu swedzenie penisa i pieczenie kiedy naciąga sie napletek, czasami pojawiała sie jakaś biała nieprzyjemnie pachnąca substancja, ale nie mam żadnych zaczerwień/pęcherzy/krost itp., czy to jednak jest grzybica i co mam z tym zrobic?
17 LAT ponad rok temu

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Jeżeli dolegliwości pojawiają się tylko i wyłącznie we wzwodzie możliwe iż z ewentualną infekcją współgra także zwężenie napletka tzw. stulejka. Nieprzyjemny zapach i swędzenie to objawy grzybicy. Po zastosowaniu odpowiedniego leku objawy z pewnością ustąpią. Polecam wizytę u lekarza rodzinnego.

Witam,
1. tribiotic na dzień
3. okłady z borasolu 3xdziennie po 15 minut
4. clotrimazol krem na noc
jeśli w ciągu 10 dni nie będzie poprawy należy zgłosić się do dermatologa.
Pozdrawiam