Pieczenie podczas stosunku a zapalenie pęcherza

Dzień Dobry. Dziś z partnerem uprawialiśmy miłość, gdy poczułam pieczenie partner wyszedł ze mnie , a na jego penisie pojawił się takie białe grudki pytał się mnie co zapalenie masz ja jemu mówię chyba tak czerwona pochwa nie była bo popatrzył .Leczę się u ginekologa lekarz ginekolog przepisała mi Macmirol 500 , oraz flamycon takie białe grudki pierwszy razzauważyłam pochwę mam suchą czy to jest od używania obcego ręcznika . ostatnio miałam zapalenie pęcherza może to od tego .?

Radzę wykonać badanie bakteriologiczne moczu - posiew, a także badanie cytologiczne z oceną biocenozy pochwy. Obraz może sugerować mieszaną grzybiczo bakteriologiczna infekcję u Pani.
Po wykonaniu badań leczenie zgodnie z wynikiem.
Pozdrawiam
Witold Korczyński.