Pieczenie podczas stosunku i stosowanie tabletek antykoncepcyjnych

Podczas stosunku odcuwam pieczenie,tylko podczas stosunku i chwile po nim. Biore tabletki antykoncepcyjne i nie wiem czy to moze byc przyczyna. ale gdyby to bylo przyczna odczwalabym pieczenie clay czas a odczwam je tylko podczas stosunku

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Jeśli pieczenie odczuwa Pani tylko podczas stosunku może być to wynik podrażnienia błony śluzowej, reakcji na lateks, na lubrykanty, niedostatecznego nawilżenia i wielu innych przyczyn. O szczegółach proszę porozmawiać ze specjalistą ginekologiem.