Pieczenie podczas stosunku i stymulacji palcami

Witam! Od pewnego czasu odczuwam pieczenie podczas stosunku, pojawia się przy wprowadzeniu penisa do pochwy oraz podczas stymulacji palcami. Wcześniej czułam lekkie swędzenie w trakcie dnia. Zaczęłam stosować żel do higieny intymnej i swędzenie ustało. Niestety pojawiło się jak wyżej wspomniałam owe pieczenie. Rok temu miałam robioną cytologię i niczego nie wykazała. Nie mam niepokojących upławów ani bólu towarzyszącego mi podczas dnia. Proszę o pomoc, co mogę zastosować lub zrobić

Lek. Tomasz Budlewski

Być może jest to infekcja. Proponuje udać się do lekarza ginekologa. Po badaniu będzie można określić odpowiednie dalsze postępowanie.