Pieczenie skóry głowy i ból cebulek po zmianie fryzury

Mam dziwny problem ze skórą głowy, a dokładnie bolą mnie cebulki włosów i pieczenie jak inaczej je zaczesze lub mam włosy związane
ponad rok temu

Witam
Powodów może być wiele. Jednak według mnie jednym z nich może być nadmierne pociąganie włosów związane z uczesaniem. czasami zdarza się wtedy, że skóra głowy boli przy delikatnym ucisku. Proszę spróbować nie spinać włosów. O ile się da. Pozdrawiam