Pieczenie skóry po złamaniu nadgarstka z przemieszczeniem

Moja mama miała złamanie nadgarstka z przemieszczeniem . Obecnie jest 10 dni po zdjęciu gipsu i wykonuje zaleconą rehabilitację. Jeszcze przed zdjęciem gipsu odczuwała silne pieczenie tak jakby na skórze i do teraz stale je odczuwa -określa to tak, jakby była poparzona pokrzywą. Na skórze nie ma żadnych widocznych objawów. Pieczenie odczuwa na rozleglejszym obszarze ręki, nie tylko w miejscu złamania i założenia drutów. Czym to można łagodzić, jakieś maści, okłady?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane dolegliwości mogą być spowodowane zaburzeniem unerwienia w obrębie skóry. Proszę udać się na wizytę kontrolną do lekarza prowadzącego, który wdroży odpowiednie postępowanie.