Mężczyzna , 30 lat Witam.. mam pytanko bo od 2 lat piecze mnie śluzówka w nosie szczegolnie rano ale w dzień też tylko troszke mniej..w nosie mam caly czas sucho brak kataru ale czuje jak by nos byl zapchany..bylem u 3 laryngologow .. diagnoza : powiekszone śluzówki nosa . dostalem masc i spraye rozne na sterydach .i nic nie pomogly ..pieczenie dochodzi juz do gardła..laryngolog stwierdzila ze mam lekko krzywa przegrode ale powiedziala ze to nie jest powodem pieczenia..mam tez czerwone usta i pieką.prosze o Pomoc.
Odpowiedź na pytanie znajduje się poniżej.
 Redakcja abcZdrowie
Redakcja abcZdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Witamy serdecznie!

Zebraliśmy dla ciebie dodatkowe informacje dotyczące tematów poruszanych w pytaniu. Skorzystaj z linków poniżej, aby dowiedzieć się więcej:

  • Wziernikowanie nosa – Wziernikowanie nosa to inaczej rynoskopia, czyli badanie fizykalne nosa. Stosuje się je do oceny stanu struktur anatomicznych jamy nosa, zatok nosowych oraz stanu błony śluzowej małżowin nosowych. Endoskopia nosa pozwala na stwierdzenie występujących nieprawidłowości struktur nosa, a także występowanie, np.
  • Laryngologia – Laryngologia, inaczej otorynolaryngologia, to jedna z dziedzin medycyny, która zajmuje się diagnozowaniem i leczeniem schorzeń, które dotykają bezpośrednio naszych uszu, krtani, gardła, a także chirurgią gruczołów ślinowych, zatok przynosowych oraz języka oraz innych schorzeń głowy i szyi.

Nasi lekarze odpowiedzieli też na kilka podobnych pytań innych użytkowników: