Pieczenie sromu i wejścia do pochwy pomimo leczenia

Witam, pomimo leczenia i dobrych wyników badan nadal odczuwam pieczenie sromu i wejscia pochwy ( mam stwierdzoną dużą nadżerke) Moje leczenie infekcji zajelo półtora roku, ostatnia wizyta miała miejsce w lipcu, wyniki posiewu były dobre, ostatnim lekiem jakim sie leczyłam był Albothyl, po każdym leczeniu stosowałam Invag. Jeśli jest bardzo mokro-piecze, sucho-też piecze, dodam że na sromie wystepują białe grudki uplawy są geste/wodniste,bezbarwne o niesprecyzowanym zapachu, Jak sie tego pozbyc?

Lek. Tomasz Budlewski

Sądzę że konieczne jest rozszerzenie diagnostyki. bByć może pobranie wycinków. Proszę koniecznie udać się do lekarza ginekologa. Po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć.