Pieczenie stóp podczas chodzenia

Co może być przyczyną pieczenia stóp podczas chodzenia .Leki stosowane to biofibrat , co-amlessa 8 mg,rosvera,primacor,doxar, polocard 150.Poziom glukozy w normie.

Renata GrzechociĹska

Witam.
Proszę udać się do lekarza rodzinnego, który pokieruje dalszą diagnostyką.
Pieczenie stóp może być spowodowane np. infekcją grzybiczą, niedoborem witamin,zapaleniem rozcięgna podeszwowego i innymi przyczynami.
Pozdrawiam