Pieczenie, swędzenie, czerwone plamki na penisie. Co to jest?

Witam, mam taki problem - na moim penisie jakiś tydzień temu pojawiły się czerwone plamki, które mają odcień lekkiej bieli. Są one umiejscowione na żołędziu i poniżej na skórce, przy myciu strasznie pieką, pieką też przy ściąganiu skórki i sikaniu, a pod skórką, mimo częstego mycia, 2, 3 razy dziennie pojawia się biała serowata wydzielina. Byłem na wizycie u urologa i przepisał mi antybiotyki, które nie przynoszą żadnego skutku, oprócz zmniejenia pieczenia, a co najważniejsze ten lekarz nie powiedział, mi co to za choroba. Czy mógłbym uzyskać od państwa jakąś poradę? Co to może być za choroba i czy moja żona może zarazię się podczas uprawiania sexu? Z góry dziękuję

MĘŻCZYZNA ponad rok temu

Witam serdecznie.

Bez badania lekarskiego nie da się postawić diagnozy. Na podstawie objawów, które Pan opisuje najprawdopodobniej doszło u Pana do infekcji grzybiczej lub bakteryjnej. Najlepiej ponownie udać się do lekarza, może tym razem do dermatologa i włączyć zalecane leczenie.
Niestety najprawdopodobniej żona może zarazić się podczas stosunku.

Pozdrawiam