Pieczenie w dolnej części mostka

Witam w chwili obecnej przebywam zagranica kotak z lekarzem stanowi bariera jezykowa .Od czasu do czasu odczuwam pieczenie w dolnej czesci mostka nie potrafie okreslic dokladnie nad zolondkiem.teraz to sie nasila i czuje to codziennie bylem dwu krotnie w szpitalu skutek zaden Do tego czuje silne klucia z prawej strony klatki serce ok Nie wiem co mam robic do tego czuje suchosc w zolodku .

MichaĹ Kurek

Szanowny Panie!

Podane przez Pana objawy są niespecyficzne (mogą towarzyszyć wielu schorzeniom). Polecam kontakt z lekarzem.

z poważaniem
Michał Kurek