Pieczenie w klatce piersiowej, mrowienie i drętwienia oraz podejrzenie nerwicy

Witam. Otóż od pewnego czasu zaczeły się dziwne objawy. W zeszłym tygodniu zaczeło się od palenia gardła kilka dni później zaczeły, mnie piec plecy w okolicy klatki pierśiowej, potem miałem mrowienia w niektórych częściach ciała, czasami drętwienia, pulsująca głowa i ciało, drżenie ciała, bywa też, że poduszka jest obśliniona. EKG w porządku, badanie krwi w normie, moczu w miare, OB poniżej 20. Ciśnienia 130/80 Ogólnie boje się chorób, panikuje, siedzący tryb życia, wole być sam, czy to nerwica?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane dolegliwości mogą być związane z nieprawidłowościami w obrębie górnego odcinka przewodu pokarmowego. Nie można wykluczyć innego podłoża nieprawidłowości. Wskazana jest wizyta u lekarza.

Opisane objawy mogą świadczyć o tzw :nerwicy", ale nie muszą. Warto przede wszystkim udać się do lekarza i wykonać zalecone badania, by wykluczyć inne podłoże. W następnej kolejności zalecona byłaby wizyta u psychiatry lub psychoterapeuty.

Pozdrawiam!
www.pracownia-terapii.pl