Zapytaj lekarza

1 , 0 2 2 , 4 0 1

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Pieczenie w obrębie podudzia a możliwe przyczyny

Od ok.trzech lat bola mnie podudzia.jest to irytujacy,piekacy,swidrujacy bol.Nie pomagaja zadne leki p.bolowe.czesto dolacza sie bol karku,glowy I wszystkich stawow.dochodzi tez do zaburzen bicia serca.czuje sie wyczerpana,nie mam sil na nic.juz budze sie zmeczona.ortopeda,neurolog,chirurg ,reumatendokrynolognie widza powodow mych dolegliwosci.tk glowy,scyntygraf kosci,wszelkie badania krwi nawet reumatyczne bez zmian.borelioza wykluczona.a.juz nie mam sil.nie wiem co robic.ciagle zle sie czuje.
KOBIETA, 44 LAT ponad rok temu

Badania krwi - cholesterol

Cholesterol jest niezbędny w organizmie człowieka. Występują jego dwie odmiany ? dobra i zła. Sprawdź normy dotyczące wyników badań obydwu odmian cholesterolu, a także czym grozi jego nadmiar i niedomiar.

Opisany rodzaj bólu ma charakter bólu neuropatycznego. Ten rodzaj bólu nie reaguje na leki przeciwbólowe. W leczeniu stosuje się leki przeciwdepresyjne (venlafaksyna ) albo przeciwpadaczkowe ( np gabapentyna, oczywiście zastosowane w odpowiednich dawkach. Podobne dolegliwości występują w fibromialgii. W tym wypadku w leczeniu stosuje się venlafaksynę. Opisane przez Panią objawy mogą być też tzw maską depresyjną, należałoby skonsultować się z psychiatrą.

Specjalista w dziedzinie neurologii.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety
Ważne tematy