Pieczenie w obrębie podudzia a możliwe przyczyny

Od ok.trzech lat bola mnie podudzia.jest to irytujacy,piekacy,swidrujacy bol.Nie pomagaja zadne leki p.bolowe.czesto dolacza sie bol karku,glowy I wszystkich stawow.dochodzi tez do zaburzen bicia serca.czuje sie wyczerpana,nie mam sil na nic.juz budze sie zmeczona.ortopeda,neurolog,chirurg ,reumatendokrynolognie widza powodow mych dolegliwosci.tk glowy,scyntygraf kosci,wszelkie badania krwi nawet reumatyczne bez zmian.borelioza wykluczona.a.juz nie mam sil.nie wiem co robic.ciagle zle sie czuje.

Opisany rodzaj bólu ma charakter bólu neuropatycznego. Ten rodzaj bólu nie reaguje na leki przeciwbólowe.
W leczeniu stosuje się leki przeciwdepresyjne (venlafaksyna ) albo przeciwpadaczkowe ( np gabapentyna, oczywiście zastosowane w odpowiednich dawkach.
Podobne dolegliwości występują w fibromialgii. W tym wypadku w leczeniu stosuje się venlafaksynę.
Opisane przez Panią objawy mogą być też tzw maską depresyjną, należałoby skonsultować się z psychiatrą.