Pieczenie w obrębie szyi, karku a stosowanie odpowiednich leków
od pewnego czasu mam straszne bole glowy, karku I szyi .Lekarz neurology wyslal mnie na rezonans kregoslupa szyjnego ale nadal czekam zawynikiem . Ten bol jest nie dozniesienia tabletki przeciw bolowe nie dzialaja.Mam wrazenie jakby moj kark nie mial sily utrzymac glowy szyja jest bardzo oslabiona .Mam uczucie pieczenia w karku za chwile glowa pozniej szyja,dodam ze mieszkam w uk I lekarze tutaj to nic innego jak paracetamol albo ze wyniki wrocily w normie .Bardzo prosze o pomoc.Sylwia

KOBIETA, 38 LAT ponad rok temu
Trening na zdrowy kręgosłup
Coraz więcej osób zmaga się z wadami postawy. Wszystko przez siedzący tryb życia. Jeździmy samochodem, potem pracujemy przed komputerem, a nasze plecy cierpią. Sprawdź, jakie ćwiczenia wzmocnią kręgosłup.
Witam. Opisane objawy najprawdopodobniej są wynikiem zmian zwyrodnieniowych kręgosłupa. Leczenie w takich przypadkach obejmuje odpowiednio dobrana rehabilitacje, niekiedy zabieg operacyjny. Wart aby wynik rezonansu ocenił neurochirurg który zweryfikuje możliwość zastosowania tej drugiej metody.