Pieczenie w obrębie szyi, karku a stosowanie odpowiednich leków

od pewnego czasu mam straszne bole glowy, karku I szyi .Lekarz neurology wyslal mnie na rezonans kregoslupa szyjnego ale nadal czekam zawynikiem . Ten bol jest nie dozniesienia tabletki przeciw bolowe nie dzialaja.Mam wrazenie jakby moj kark nie mial sily utrzymac glowy szyja jest bardzo oslabiona .Mam uczucie pieczenia w karku za chwile glowa pozniej szyja,dodam ze mieszkam w uk I lekarze tutaj to nic innego jak paracetamol albo ze wyniki wrocily w normie .Bardzo prosze o pomoc.Sylwia

Witam. Opisane objawy najprawdopodobniej są wynikiem zmian zwyrodnieniowych kręgosłupa. Leczenie w takich przypadkach obejmuje odpowiednio dobrana rehabilitacje, niekiedy zabieg operacyjny. Wart aby wynik rezonansu ocenił neurochirurg który zweryfikuje możliwość zastosowania tej drugiej metody.