Pieczenie w okolicy klatki piersiowej pod koniec dnia

Witam, mam 59 lat i jestem po podwójnej Angioplastyce tętnic wieńcowych. Jestem po zabiegu już pół roku. Pracuje fizycznie, i pod koniec dnia przed snem czuje pieczenie w okolicy klatki piersiowej co moze oznaczać takie pieczenie? Dziekuje

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza rodzinnego lub kardiologa. Po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.