Pieczenie w pochwie, lekkie bóle w okolicy macicy w obecnej fazie ciąży

Jestem w 7 tyg ciąży.Mam też torbiel na jajniku ok 4x4cm.Biorę luteine 100,2 x dziennie dopochwowo.Od chwili zbadania (usg)- 2 dzień czuje jakiś dyskomfort w pochwie. Również aplikowanie tabletek do pochwy za pomocą załączonego aplikatora sprawia mi problem gdyż podczas wkładania wiąże się z lekkim bólem jakby tarciem i boje się że coś uszkodzę-jest taka możliwość? Czy normalne są też chwilowe bóle w pachwinach,lekkie kłócia/pieczenie w pochwie,lekkie bóle w okolicy macicy w obecnej fazie ciąży?

W początkowym okresie ciąży takie dolegliwości mogą występować. Proszę się nie obawiać można w chwili obecnej bez żadnych powikłań zakładać sobie aplikatorem tabletki dopochwowe i nie dojdzie do żadnego uszkodzenia.