Pieczenie w przedsionku pochwy

Witam, mam pytanie. Od ponad 10 miesięcy odczuwam pieczenie w przedsionku pochwy, wynik na obecność drożdżaków i bakterii -negatywny, PH 4,2. Srom jest zaczerwieniony, na wargach sromowych mniejszych i w przedsionku widać jakieś zmiany wyglądające jak cienkie niteczki ułożone w rzędzie. Ginekolog naocznie stwierdził kłykciny. Test DNA HPV negatywny. Co może być przyczyną pieczenia, nasila się ono w trakcie siedzenia i pod wpływem ciepła, gdzie szukać pomocy ?

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udać się do lekarza ginekologa lub dermatologa. Po badaniu będzie można określić odpowiednie dalsze postępowanie.

W kłykcinach test DNA może byc negatywny, bada sie bowiem ( w najlepszych testach) tylko około 30 podtypów wirusa HPV, a cała grupa tych wirusów liczy ponad 160 podtypów.
Kłykciny mogą być przyczyną Pani dolegliwości, wymagają podobnego leczenia niezależnie od tego czy sa umiejscowione na sromie, odbycie czy skórze krocza.

Wiecej informacji znajdzie Pani na naszej stronie ( należy skopiowac link i wkleić do przeglądarki )

http://www.melitamedical.pl/proktologia/informacje-dla-pacjenta/jakie-choroby-diagnozujemy-i-leczymy/

oraz na stronie www.analhpv.pl