Pieczenie w przełyku i bolesność brzucha

witam mam 24 lata. Borykam sie ostatnio z bolem calego brzucha ktory przemieszcza sie w podbrzusiu oraz pachwinie . Czuje pelnosc po obiedzie a nawet nie spozywajac posilku. Mam zaparcia lub ich czasami brak oraz czucie jak by mi cos chodzilo w brzuchu. Mam okropne pieczenie w przelyku ktory przechodzi do brzucha. Mam caly czas zgage. Z dnia na dzien nasilaja sie bole pod zebrami i w mostku. Duzo sie ruszam bo pracuje w handlu. Prosze o pomoc

Aleksander Ropielewski

Bez przeprowadzenia badania i wykonania ew. badań dodatkowych trudno jest mi podać możłiwą przycyznę Pańskich dolegliwości. Konieczne jest badanie i najpewniej przeprowadzenie badania USG jamy brzusznej oraz postawowych badań krwi.