Zapytaj lekarza

1 , 0 2 2 , 3 0 9

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Pieczenie w szyjce macicy po odstawieniu tabletek

Witam , mam 23 lata, od 18 roku zycia zarzywałam tabletki antykoncepcyjne ze względu na torbiele. 2 miesiące temu odstawiłam je ze względu na problemy z żylakami( praca siedząca), współżyje z moim partnerem, ostatnie dwie miesiączki maiłam regularne, w tym miesiącu powinnam dostac ja 23 lispodapa niestety zamiast miesiączki jest taki brudny- brązowawy śluz, czuje pieczenie w syjce macicy . Zrobilam już 3 testy ciążowe i sa negatywne. Co to może być?
KOBIETA, 23 LAT ponad rok temu

Antykoncepcja a PMS

Burza hormonów, napięcie przedmiesiączkowe, nerwy i drażliwość - czyli PMS. Czy tabletki antykoncepcyjne pomagają załagodzić objawy zespołu napięcia przedmiesiączkowego? Odpowiada lekarz ginekolog ? Katarzyna Pietuch.

redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety
Ważne tematy