Pieczenie warg sromowych przy candida albicans

Witam, Mialam posiew z pochwy, wykryto candica albicans. Nastepnego dnia zastosowalam krem sterydowy na wardze sromowej, bo mialam rope co spowodowalo pieczenie.Na grzybice bralam Fluconazol 50mg przez 7 dni i clotrimazol 500mg dwa razy. Ponowny posiew nie wykryl bakterii. Nadal mam pieczenie. Pani Ginekolog stwierdzila, ze moze mam uczulenie. Bylam tez u innego Ginekologa, ktory na podostawie paseczku papierowego stwierdzil ze mam grzybice i ze nie zawsze posiew wykaze grzybice.Prosze o rade.

Aleksander Ropielewski

Bez przeprowadzenia badania nie jestem w stanie stwierdzić tego jednoznacznie.