Pieczenie wzgórka łonowego podczas oddawania moczu

Witam.Mam 19 lat i mam problemy z oddawaniem moczu.Piecze mnie wzgórek łonowy tyle że w środku,czasami mniej a czasami jak ognisko.Boli mnie też czasami krocze, np jak jadę na rowerze.Oddaje często mocz raz duże ilości raz znikome.Piecze mnie w srodku zaraz po oddaniu moczu a ulga jest prawdopodobnie wtedy gdy pecherz mam napełniony. Mam wrażenie że to problem z prostatą a nie z pęcherzem bo ten znajduje się w innym miejscu.Tu mam wyniki badań moczu: Odczyn:jżólty, pH 5.0, ciężar 1.020, glukoza:w normie, białko całkowite: nieobecne, Urobilinogen:w normie, Bilirubina: nie obecna, ciala ketonowe: j.w, krew: j.w, azotyny: j.w, leukocyty: j.w , Sód:143, Potas:4.45, Kreatynina: 0.86 mg/dl, GFR wzór MDRD 123,11 ml/min, wapń: 9.97 mg/dl, magnez: 1.94 mg/dl, białko c-reaktywne: <1.00 mg/dl. Proszę o szybką odpowiedź :)

Lek. Bartosz Domagała

W celu diagnostyki dolegliwości prostaty należy udać się do urologa. Prawdopodobnie trzeba poszerzyć diagnostykę o badania obrazowe celem wykluczenia patologii w ww. okolicach