Pieczenie, zaczerwienienie, suchość w gardle, krostki o żółtej barwie na migdałach

Witam.Od jakiegoś czasu (4-5 lat) mam problemy z gardłem, (pieczenie, zaczerwienie, suchość w gardle, krostki o żółtej barwie na migdałach i podniebieniu,) w ciągu 2 do 3 miesięcy tego roku stwierdzono u mnie Anginę, leczono mnie antybiotykami, , lecz to nie była inna dolegliwość jaka mnie męczyła. Czy świąt w okolicy odbytu przelewanie się w brzuchu, nadmierne gazy, lekkie uciski w brzuchu -okolice pępka, luźne stolce chyba nawet pokarm niestrawiony do końca, może być przyczy innej dolegliwości

Nie wiem czy teraz zasnę po tym co mi napisałeś. Ogarnij się i powoli napisz co Ci dolega ze strony laryngologicznej. o gazach napisz do chirurga jamy brzusznej.