Pieczenie żołądka po posiłku

Witam mam pytanie ponieważ od dłuższego czasu po zjedzeniu czegokolwiek ma pieczenia żołądka i tak jakby mi w nim pulsowałao

Magdalena Mroczek

Witam, przyczyną opisywanych przez Panią objawów mogą byc wrzody żołądka. Przyczyną ich powstania jest m.in. bakteria Helicobacter pylori, stres, przyjmowanie niektórych leków przeciwzapalnych i przeciwbólowych oraz palenie papierosów. Dalszą diagnotyką powinien zając się lekarz (gastroenterolog, lekarz rodzinny).

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowna Pani, Pani dolegliwości mogą wskazywać na obecność choroby refluksowej przełyku. proszę się zgłosić do lekarza, który po zbadaniu zleci odpowiednie leczeni i stwierdzi ewentualną konieczność gastroskopii. Pozdrawiam.