Pieczenie, żółte upławy a zapalenie pochwy

Witam, Mam objawy takie jak szczypanie, bol, pieczenie, uplawy zolte, a ostatnio nawet brazowe. Bol jest okresowy, ale najczesciej wystepuje dzien po stosunku. Bylam u ginekologa i stwierdzil zapalenie pochwy i przepisal clotrimazolum w globulkach, zelu i provag doustnie. Boje sie jednak tych globulek, bo naczytalam sie o nich zlych rzeczy. Prosze o porade

Witam serdecznie. Proszę przeprowadzić wspomniane leczenie. To jedyna szansa na wyleczenie infekcji.