Piekąca bolesność nadbrzusza a wynik gastroskopii

Mam 24 lata. Niecały rok temu miałam wykonywaną gastroskopię, która nic nie wykazała. Od paru dni (chyba po Sylwestrze i tydzień wcześniej aspirynie) odczuwam mocny, kłująco-piekący ból nadbrzusza promieniujący do klatki piersiowej. Ból nasila się na czczo i ustępuje gdy jadłam. Mam też nudności, momentami z odruchem wymiotnym. Czy istnieje konieczność ponownej gastroskopii czy wystarczy tylko leczenie np. polprazolem? Do gastrologa nie dostanę się na pewno w tym miesiącu.Czy to mogą być wrzody?

Witam,
proponuję włączyć leczenie omeprazolem 1x1 tabl. 20mg rano na czczo i obserwować czy dolegliwości ustępują.
Ponadto może Pani zapisać się na wizytę do gastrologa