Piekący ból podczas stosunku

Moim problemem jest ból przy stosunku. Ból ma charakter piekący. Wyleczyłam niedawno infekcję pochwy, ponadto moja pochwa jest bardzo wąska - czy da się coś z tym zrobić?

Seksuolog zaproponuje prawdopodobnie także trening funkcjonalny polegający na umiejętnym kontrolowaniu przez kobietę mięśni pochwy, penetracją z odpowiednio dobranymi rozszerzaczami, aż do stosunku z partnerem. W wielu przypadkach konieczna może być psychoterapia. Szczególnie niezbędna może być ona kobietom, u których pochwica jest wynikiem wykorzystania seksualnego lub innych przyczyn natury psychologicznej.
Pozdrawiam.