Piekący ból połowy twarzy

witam mam na imie Ania od kilku lat cierpie z powodu piekącego bólu połowy twarzy żaden lekarz nie jest w stanie mi pomóc jestem zawsze zbywana ale dziś wystąpił przeszywający ból w podbródku trochę się boję bo niewiem co to znaczy niedośc że piecze twarz ,język dziąsła to jeszcze podbródek .prosze o pomoc.co robić.

Aleksander Ropielewski

Objawy wskazują na neuralgię nerwu twarzowego. Konieczny kontakt z neurologiem.